Zarząd Inwestycje.pl Spółka Akcyjna informuje, że Spółka została wyróżniona w prestiżowym konkursie Deloitte Techonology Fast 500 EMEA. Spółka została sklasyfikowana na 41 miejscu z przeciętną stopą wzrostu przychodów z działalności operacyjnej w ciągu ostatnich 5 lat na poziomie 2719%.

Ranking Deloitte Technology Fast 500 EMEA obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Inwestycje.pl S.A. została już po raz trzeci wyróżniona przez specjalistów z firmy Deloitte. Poprzednio Spółka została zaklasyfikowana w czołowej dziesiątce w ramach kategorii „Rising Stars”. Następnie osiągnęła wysoką, piątą lokatę w kategorii „Fast 50” wśród spółek z Europy Środkowej.
Jednakże obecne wyróżnienie jest najbardziej cenne spośród powyższych.
Powyższy sukces Inwestycje.pl S.A. jest tym bardziej okazały, że w rankingu znalazło się tylko 15 podmiotów z Polski, a Spółka uplasowała się wśród nich na drugiej pozycji. Jednocześnie Inwestycje.pl zostały najwyżej sklasyfikowana spółką, która jest notowana na rynku NewConnect.

W opinii Zarządu Spółki powyższe wyróżnienie i docenienie innowacyjności i postępów w rozwoju działalności Spółki przez międzynarodowe grono specjalistów z firmy Deloitte, świadczy o przyjęciu właściwej strategii rozwoju działalności oraz o jej skutecznej realizacji.

Przyznanie powyższej nagrody w istotnym stopniu zwiększy wiarygodność wśród obecnych i przyszłych kontrahentów Spółki oraz wpłynie na znaczny wzrost znaczenia marki Inwestycje.pl w mediach internetowych, co powinno przyczynić się do wzrostu wyników finansowych w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

  • Grzegorz Czapla – Prezes Zarządu