Zarząd Inwestycje.pl Spółka Akcyjna informuje, że Inwestycje.pl S.A. zostały laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Techonology Fast 50 in Central Europe. Spółka została sklasyfikowana na piątym miejscu w całym regionie Europy Środkowej oraz na drugim miejscu w Polsce.
Ranking Deloitte Technology obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy Środkowej.
Inwestycje.pl S.A. została już po raz drugi wyróżniona przez specjalistów z firmy Deloitte. Poprzednio Spółka została zaklasyfikowana w czołowej dziesiątce w ramach kategorii „Rising Stars”. W bieżącej edycji Inwestycje.pl zostały wyróżnione w głównej kategorii „Fast 50”.
W opinii Zarządu Spółki powyższe wyróżnienie i docenienie innowacyjności i postępów w rozwoju działalności Spółki przez międzynarodowe grono specjalistów z firmy Deloitte, świadczy o przyjęciu właściwej strategii rozwoju działalności oraz o jej skutecznej realizacji.
Przyznanie powyższej nagrody w istotnym stopniu zwiększy wiarygodność wśród obecnych i przyszłych kontrahentów Spółki oraz wpłynie na znaczny wzrost znaczenia marki Inwestycje.pl w mediach internetowych, co powinno przyczynić się do wzrostu wyników finansowych w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

  • Grzegorz Czapla – Prezes Zarządu