Zarząd Inwestycje.pl Spółka Akcyjna informuje, że Inwestycje.pl S.A. po raz trzeci z rzędu zostały laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w głównej kategorii „Fast 50”. Emitent został sklasyfikowany na 32 miejscu w całym regionie Europy Środkowej, ze wskaźnikiem wzrostu 320%.

W opinii Zarządu ponowne wyróżnienie Spółki przez międzynarodowe grono specjalistów z firmy Deloitte, świadczy o słuszności przyjętej strategii rozwoju działalności oraz o jej skutecznej realizacji. Spółka przykłada dużą wagę do rozwoju swojej działalności i stałego zwiększania poziomu innowacyjności.
Otrzymanie nagrody Deloitte Technology Fast 50 istotnie zwiększy wiarygodność wśród obecnych i przyszłych kontrahentów Spółki, a także wpłynie na wzrost znaczenia marki Inwestycje.pl w mediach internetowych. Ten fakt z pewnością przyczyni się do wzrostu przyszłych wyników finansowych.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy Środkowej. Inwestycje.pl S.A. zostały już po raz czwarty (trzeci w kategorii „Fast 50”) wyróżnione przez specjalistów z firmy Deloitte.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

  • Anna Sołowska-Łabaz – Prezes Zarządu