Zarząd Inwestycje.pl Spółka Akcyjna informuje, że Inwestycje.pl S.A. po raz drugi z rzędu zostały laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w głównej kategorii „Fast 50”. Emitent został sklasyfikowany na czwartym miejscu w całym regionie Europy Środkowej oraz na drugim miejscu w Polsce.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy Środkowej. Inwestycje.pl S.A. została już po raz trzeci (drugi w kategorii „Fast 50”) wyróżniona przez specjalistów z firmy Deloitte. Poprzednio Emitent został sklasyfikowany na piątym miejscu w regionie Europy Środkowej.

W opinii Zarządu Spółki ponowne wyróżnienie i docenienie innowacyjności i postępów w rozwoju działalności Spółki przez międzynarodowe grono specjalistów z firmy Deloitte, świadczy o słuszności przyjętej strategii rozwoju działalności oraz o jej skutecznej realizacji. Otrzymanie powyższej nagrody istotnie zwiększy wiarygodność wśród obecnych i przyszłych kontrahentów Spółki oraz wpłynie na wzrost znaczenia marki Inwestycje.pl w mediach internetowych, co powinno przyczynić się do wzrostu wyników finansowych w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

  • Rafał Blum – Członek Zarządu