Strona główna O Spółce

O Spółce

O Inwestycje.pl SA

Spółka istnieje na polskim rynku mediów internetowych od 2004 roku. Spółka jest właścicielem i wydawcą Grupy Mediowej Inwestycje.pl. Portale Grupy zajmują czołowe miejsce w Polsce w segmencie Biznes/Finanse/Prawo. Od 24 listopada 2010 roku spółka jest notowana na rynku NewConnect. W 2012 roku spółka Inwestycje.pl SA zajęła 2 miejsce w Polsce a 4 w Europie w kategorii głównej rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE. Dynamika przychodów wyniosła ponad 1677%. Spółka zajęła 7 miejsce w X edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Jako jedyna polska firma znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu (Rising Stars 2009) ze wskaźnikiem wzrostu przychodów 612%.

Grupa inwestycje.pl

inwestycje.pl

Niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów,managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szuk ających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy.

waluty.com

Największy portal walutowy w Polsce. Portal kierowany jest do inwestorów rynku walutowego oraz wszystkich zainteresowanych codzienną informacją z rynku Forex. Dostarczania wiedzy i fachowych narzędzi związanych z rynkami walutowymi, jest też źródłem aktualnych informacji o kursach walut (NBP, ECB) oraz notowań polskich i światowych giełd.

investing.pl

Platforma inwestycyjna - nowoczesne narzędzie komunikacji biznesowej. Przyświeca mu idea kojarzenia osób poszukujących inwestorów z osobami chcącymi zainwestować w ciekawe przedsięwzięcie biznesowe. To bogata baza ogłoszeń, będących inspiracją do działania dla przyszłych inwestorów, którzy poszukują pomysłu na dochodowy biznes.

kantory.pl

Bogata baza kilkuset kantorów z całego kraju. Możliwość zaprezentowania się w serwisie jest kilka. Od zamieszczenia podstawowych danych o kantorze (nazwy i adresu), po stworzenie kompletnej wizytówki kantoru, z wszystkimi informacjami, w tym z możliwością zamieszczenia i stałej aktualizacji kursów walut proponowanych klientom kantoru.

twojbiznes.pl

To biznesowe forum wymiany informacji, opinii i doświadczeń pomiędzy uczestnikami szeroko rozumianego rynku biznesowego. Miejsce sprzyjające prowadzeniu ciekawych dyskusji, nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prezentacji własnej osoby lub firmy. Zawartość merytoryczną forum pogrupowano w siedem dużych działów: Biznes, Firma, Finanse, Pieniądze, Usługi, Oferty/Ogłoszenia oraz kategoria lifestylowa po pracy.