Spolka.Inwestycje.pl

Przejdź do strony inwestycje.pl

Centrum prasowe

Rośnie oglądalność portali Grupy Inwestycje.pl

Rośnie oglądalność portali należących do Grupy Inwestycje.pl. W zeszłym miesiącu wszystkie kluczowe portale wchodzące w skład grupy zanotowały wzrost liczby odwiedzin. Stale poszerza się również baza mailingowa grupy, w której znajduje się już ponad 50 tys. rekordów.

Czytaj więcej

Już 50 instytucji finansowych w Pasażu Inwestycje.pl

Pasaż Finansowy Inwestycje.pl (http://inwestycje.pl/pasaz_finansowy) cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród odwiedzających go internautów, jak i instytucji finansowych, które chcą zamieścić w nim swoją ofertę produktową. Platforma nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami, dzięki czemu czytelnicy portalu Inwestycje.pl mogą obecnie wybierać spośród oferty 50 największych w kraju instytucji finansowych. Wszystko za pomocą kilku kliknięć i bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej
Otwarcie Inwestycje.pl S.A. na zielono

Otwarcie Inwestycje.pl S.A. na zielono

Inwestycje.pl S.A. - niezależna spółka mediowa specjalizująca się w tworzeniu i zarządzaniu portalami o tematyce ekonomiczno-finansowej - zadebiutowała 24 listopada 2010 roku na rynku NewConnect. Na otwarciu kurs akcji wyniósł 1,72 zł i był wyższy od ceny emisyjnej (1,21 zł) o 42,15%.

Czytaj więcej

Inwestycje.pl o krok od NewConnect

W środę 17 listopada 2010r. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę w sprawie wprowadzenia instrumentów finansowych Inwestycje.pl S.A. do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect.

Czytaj więcej

Inwestycje.pl S.A. coraz bliżej NewConnect

Z niedawno zakończonej oferty prywatnej Inwestycje.pl S.A. pozyskała przeszło 900 tys. zł. Debiut Spółki na NewConnect planowany jest na przełomie października i listopada. Na początku października Spółka rozpocznie procedurę mającą na celu wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect. Debiut akcji planowany jest w ciągu kilku kolejnych tygodni. Pozyskane środki przeznaczymy na rozbudowę i poprawę efektywności pasażu finansowego oraz na kreację wizerunku portali grupy inwestycje.pl. W najbliższym czasie zamierzamy dokonać inwestycji w kilka portali internetowych z dużym potencjałem wzrostu.

Czytaj więcej

Oferta Inwestycje.pl zakończona sukcesem

Prywatna oferta akcji serii B Inwestycje.pl S.A. została zakończona objęciem wszystkich oferowanych akcji. Spółka pozyskała blisko ćwierć miliona złotych na rozpoczęcie realizacji strategii osiągnięcia jednej z czołowych pozycji na rynku reklamy

Czytaj więcej

Inwestycje.pl w drodze na New Connect

Firma Inwestycje.pl SA rozpoczęła proces mający na celu wejście na rynek New Connect. Spółka chce w ten sposób pozyskać środki na realizację nowej strategii rozwoju. Debiut planowany jest na IV kwartał 2010 roku.

Czytaj więcej

Inwestycje.pl SA (dawniej E-financial SA) wyróżnione w X edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

- Obecność w czołówce tegorocznego rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie Środkowej to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-Financial SA, wydawcy Grupy Inwestycje.pl. – Utwierdza nas to w przekonaniu, że kierunek jaki obraliśmy w 2004 r. tworząc niezależną spółkę mediową w segmencie nowoczesnych technologii to słuszna droga – dodaje Prezes Czapla.

Czytaj więcej

Inwestor.Inwestycje.pl - inwestuj w fundusze online

Portal Inwestycje.pl we współpracy z firmą Netfield otworzył nowe możliwości przed swoimi użytkownikami. Już dziś mogą oni inwestować za pośrednictwem serwisu Inwestor.Inwestycje.pl w jednostki uczestnictwa z oferty zarówno polskich jak i zagranicznych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

Czytaj więcej

Portal Inwestycje.pl GPW RI Partnerem

Inwestycje.pl, w ramach Programu Wspierania Płynności realizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, z początkiem września uzyskały status „GPW RI Partnera”

Czytaj więcej