Spolka.Inwestycje.pl

Przejdź do strony inwestycje.pl

Władze spółki

Zarząd

Przemysław Spyra - Prezes Zarządu
Przemysław Spyra - Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółek Tnn Finance S.A. oraz Nowa S.A. Karierę zawodową rozpoczynał w 1997 roku  prowadząc działalność gospodarczą  w zakresie handlu hurtowego art. przemysłowymi. W latach 2009-2010 pełnił funkcję Wiceprezesa, a od roku 2010 Prezesa Zarządu w Nowa Sp. z o.o.. Od 2012 r. jest Prezesem Zarządu Nowa S.A. – wiodącego dystrybutora oraz importera artykułów przemysłowych z rynków wschodnich. Jest głównym pomysłodawcą i założycielem serwisu KantorOnline – elektronicznej platformy wymiany walut, którego właścicielem jest Tnn Finance S.A.
 
Anna Sołowska-Łabaz - Wiceprezes Zarządu
Pani Anna Sołowska-Łabaz jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała na stanowiskach Managera PR i Marketingu oraz Dyrektora Marketingu i Rozwoju Biznesu. Ze spółką Inwestycje.pl S.A. związana jest od 2007 roku, wcześniej na stanowisku Dyrektora Operacyjnego. Do jej głównych obowiązków należy budowa strony przychodowej Spółki (pozyskiwanie reklamodawców), a także ocena i rozwój nowych możliwości marketingowych, budowanie świadomości marki, opracowywanie strategii marketingowej firmy oraz planów sprzedaży. Poza tym Pani Anna Sołowska-Łabaz zajmuje się monitorowaniem i analizą wyników sprzedaży, aktywnie współpracując przy tym z innymi działami firmy.
 

Rada Nadzorcza

Rafał Tomkowicz - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Pan Rafał Tomkowicz od 14 lat związany jest z rynkiem finansowym w Polsce. Pełnił funkcje menadżerskie w kilku dużych instytucjach finansowych. Jest autorem wielu publikacji poświęconych bankowości detalicznej. Pomysłodawca i współtwórca spółki Sfera Finansów SA, specjalista w zakresie wiedzy o finansach osobistych, redaktor prowadzący internetowego nośnika informacji z obszaru wiedzy o bankowości. Członek Rady Programowej III Kongresu Sektora Pożyczkowego w Polsce, częsty organizator oraz prelegent konferencji związanych z tematyką finansową. Inicjator prac nad kampanią społeczną dotyczącą upowszechnienia Kodeksu Świadomego Kredytobiorcy.

Dariusz Ilski – Członek Rady Nadzorczej
Ukończył studia na Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Uzyskał dyplom MBA na University of North West w Nowym Yorku. Odbył liczne kursy specjalistyczne w tym m.in. w takich instytucjach jak: LIMRA International, Anthony Robbins Company, Tracy College International Polska czy Instytut Rozwoju Biznesu.

Jacek M. Kowalski - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata związany pracą na stanowiskach dyrektorskich z dużymi, międzynarodowymi firmami. W latach 2009 – 2014 pracował poza Polską, zarządzając w Rumunii oddziałem niemieckiej spółki doradczej. Od połowy 2015 roku jest Prezesem Zarządu IBB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się działalnością doradczą w zakresie inwestycji i organizacji biznesu w krajach środkowo wschodniej Europy. Doradzał zarządom spółek giełdowych ABS SA i BBC SA. Ma zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą JMK Project. W ostatnich latach był lub jest członkiem rad nadzorczych spółek notowanych na GPW: Art New Media SA - 2013 -2016, Inbook SA – od 2014 r. W latach 2012 – 2014 był członkiem Rady Nadzorczej Matras SA. W 20109-2010 był prokurentem Wydawnictwa WAB Sp. o.o. Od czerwca 2015 r. jest prezesem i wspólnikiem Instytutu Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o.

 
Piotr Smagała - Członek Rady Nadzorczej
Pan Piotr Smagała jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, studia ukończył w 1993 roku ze specjalizacją z zakresu europejskiego prawa spółek. W latach 1993 - 1994 pracownik Biura Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie, Departament Nadzoru Właścicielskiego. W latach 1994 - 1999 roku prawnik w kancelarii prawnej International Economic Law Office Co. "IELO" Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. W latach 1999 - 2002 roku prawnik w kancelarii prawnej Beata Gessel i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie i Dyrektor Oddziału Kancelarii we Wrocławiu. Od 2002 roku prowadzi własną kancelarię radcy prawnego we Wrocławiu. W latach 2007-2008 Członek Rady Nadzorczej Spółki Zakłady Lniarskie ORZEŁ S.A. - spółki giełdowej. Prezes Zarządu Spółek O'Brien Properties Sp. z o.o., Dolnośląska Grupa Deweloperska Sp. z o.o., Monopol Investment Sp. z o.o., Malarska Sp. z o.o. oraz Nova Development Sp. z o.o. Specjalizuje się w zagadnieniach rynku kapitałowego oraz problematyce deweloperskiej i budowlanej.
 

Agnieszka Spyra - Członek Rady Nadzorczej

Agnieszka Spyra – absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Zarządzania. Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 roku w krakowskiej firmie Madison Global. Dzięki determinacji oraz zaangażowaniu w 2010 roku została współzałożycielem i Prokurentem jednego z pierwszych serwisów wymiany walut w Polsce - KantorOnline.pl. Od grudnia 2012 roku jest też członkiem Rady Nadzorczej w Nowa S.A. W 2015 roku została prezesem zarządu oraz właścicielką Aqex Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w doradztwie w zakresie informatyki.