Spolka.Inwestycje.pl

Przejdź do strony inwestycje.pl

Inwestycje.pl mają nowego naczelnego

Inwestycje.pl mają nowego naczelnego

Nowym redaktorem naczelnym portalu inwestycje.pl został Tomasz Miarecki. Wcześniej był m.in. sekretarzem redakcji Gazety Giełdy "Parkiet", współtworzył także miesięcznik "Businessman.pl", gdzie był z-cą redaktora naczelnego. Jako z-ca redaktora naczelnego kierował też regionalnymi gazetami we Wrocławiu i Poznaniu.

Tomasz Miarecki jest również współwłaścicielem firm Sator Media i Professional Media Group zajmujących się działalnością wydawniczą i doradczą. Jest m.in. współautorem książki "Dziennikarstwo od kuchni" oraz wydawcą książki Anny Fastnacht-Stupnickiej "Zostali we Lwowie".

Inwestycje.pl to flagowy portal Grupy Inwestycje.pl, odwiedzany przez 900 tysięcy użytkowników miesięcznie. Serwis skierowany jest w szczególności do aktywnych inwestorów, ale również do początkujących graczy. Dostarcza niezbędnych każdemu inwestorowi narzędzi w postaci aktualnych notowań, kalkulatorów, poradników oraz najświeższych doniesień, analiz i raportów z rynków finansowych.

Za kilka tygodni wydawca serwisu – spółka Inwestycje.pl S.A. - zaprezentuje czytelnikom zupełnie nową odsłonę portalu. Nowy layout, lepsza nawigacja, bardziej przejrzysta i intuicyjna strona główna serwisu, bardziej rozbudowane forum – to tylko kilka efektów liftingu portalu, który dokonał się w ostatnich tygodniach.

Inwestycje.pl