Spolka.Inwestycje.pl

Przejdź do strony inwestycje.pl

Urodzinowa kartka z kalendarza serwisu Inwestycje.pl

Urodzinowa kartka z kalendarza serwisu Inwestycje.pl

W lutym portal finansowy Inwestycje.pl zdmuchuje świeczki na torcie, co oznacza, że może zapisać na swoim koncie kolejny udany rok działalności. W związku z tym, marka przygotowała małą niespodziankę dla swoich stałych użytkowników.

Od początku swojego istnienia Inwestycje.pl zdążyły zbudować silną pozycję w segmencie Biznes-Finanse-Prawo. Portal dostarcza kompleksową wiedzę o możliwościach inwestowania kapitału w sposób tradycyjny (instrumenty dłużne, informacje z GPW i ze spółek - IPO, rynek niepubliczny) oraz alternatywny (Forex, fundusze hedgingowe, private equity, produkty strukturyzowane). Jest również miejscem gromadzącym praktyczne i wartościowe informacje na temat zarządzania osobistymi czy firmowymi finansami. Wśród blisko 4,5 tys. materiałów dziennikarskich prezentowanych na stronach serwisu każdego miesiąca (ok. 150 artykułów dziennie) nie brakuje newsów biznesowych, z rynku nieruchomości, surowców i walutowego oraz podejmujących tematy wydarzeń gospodarczych w Polsce i na świecie. Cennym źródłem informacji są komunikaty, komentarze i opinie ekspertów, analizy oraz poradniki.

Oprócz menedżerów, dyrektorów i kadr zarządzających, biznesmenów oraz inwestorów indywidualnych z Polski, zasoby portalu najchętniej przeglądają osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Czech, a także zza Oceanu (USA). Średnio użytkownik poświęca 15 minut i 25 sekund na treści zamieszczone na Inwestycje.pl. Miesięcznie portal odwiedza 157 tys. użytkowników, którzy generują ponad 450 tys. odsłon.

Inwestycje.pl są flagowym serwisem Grupy Inwestycje.pl. Poza tym w skład grupy wchodzą portale specjalistyczne: waluty.com, kantory.pl, fundusze24.pl, proseedmag.pl, platforma ogłoszeń biznesowych investing.pl, twojefinanse.pl oraz liczne fora biznesowe: twojbiznes.pl, forum-prawne.pl oraz forumgieldowe.pl.  Od 24 listopada 2010 roku spółka jest notowana na rynku akcji NewConnect, jest również trzykrotnym laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w głównej kategorii Fast 50. Poza tym Inwestycje.pl były wyróżniane również w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA, obejmującymnajszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Portal jest również partnerem Giełdy Papierów Wartościowych jako „GPW RI Partner”.

-Ponad 150 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie portalu Inwestycje.pl, blisko milion osób generujących ponad 6 mln odsłon we wszystkich serwisach spółki, a także miejsce w czołówce portali skupiających się na tematyce finansowo-gospodarczej sprawia, że jesteśmy również skuteczną platformą promocyjną. Z nami reklamodawcy mogą efektywniej i efektowniej docierać ze swoimi produktami i usługami do ściśle określonej grupy odbiorców. Doceniły to już m.in.instytucje finansowe, firmy telekomunikacyjne i motoryzacyjne – zauważa Marta Niepołońska, Marketing i Sales Managerw Inwestycje.pl.

Z okazji kolejnej rocznicy swojego istnienia, portal postanowił sprawić swoim stałym użytkownikom miłą niespodziankę, organizując konkurs z nagrodami. Do wygrania książki m.in. „MBA w dziesięć dni” Steven A. Silbiger, „FastLane Milionera”, MJ DeMarco, „Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących” oraz bilety Gold i Silver na najciekawsze wydarzenie w 2015 roku w komunikacji biznesowej w Krakowie: Master Class – „Jak zostać Mistrzem?”.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile lat ma portal Inwestycje.pl? Na prawidłowe  odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@inwestycje.pl do 27.02.2015.