Spolka.Inwestycje.pl

Przejdź do strony inwestycje.pl

Inwestycje.pl po raz kolejny w Deloitte Technology Fast 500 EMEA

Inwestycje.pl po raz kolejny w Deloitte Technology Fast 500 EMEA

Notowana na rynku NewConnect spółka Inwestycje.pl ponownie została wyróżniona w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA. W rankingu znalazło się 17 polskich spółek, a Emitent został sklasyfikowany na 447 miejscu z przeciętną stopą wzrostu przychodów z działalności operacyjnej w ciągu ostatnich 5 lat na poziomie 320%.

- W naszej opinii, powyższe wyróżnienie to znak, że międzynarodowe grono specjalistów z Firmy Deloitte docenia innowacyjność i postęp w rozwoju działalności spółki Inwestycje.pl.  Świadczy ono również o przyjęciu właściwej strategii rozwoju działalności oraz o jej skutecznej realizacji – mówi Anna Sołowska-Łabaz, Prezes Zarządu Inwestycje.pl.

Otrzymanie nagrody Deloitte Technology Fast 500 EMEA istotnie zwiększy wiarygodność wśród obecnych i przyszłych kontrahentów Spółki, a także wpłynie na wzrost znaczenia marki Inwestycje.pl w mediach internetowych. Ten fakt z pewnością przyczyni się do wzrostu przyszłych wyników finansowych.

Ranking Deloitte Technology Fast 500 EMEA obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Spółka została już po raz trzeci z rzędu wyróżniona przez specjalistów z firmy Deloitte.

Inwestycje.pl